Co najdu a změním ve svém zákaznickém účtu?

Možnosti zákaznické administrace

Po přihlášení loginem a heslem do zákaznického účtu (na adrese admin.grhosting.cz) najdete na hlavní stránce nejdůležitější možnosti a tabulku základních informací.

 

Administrace

 

Seznam kontaktů - přehled všech kontaktů, vedených v tomto zákaznickém účtu. Jeden z nich je tzv. "hlavní, primární", slouží pro správu celého účtu. Na email zadaný v tomto hlavním kontaktu je možno zaslat přihlašovací údaje. Hlavní kontakt je označen šipkou a kontaktní email je zvýrazněn červenou barvou.

Každý z kontaktů může být nastaven u libovolného počtu služeb, a to celkem ve třech různých rolích:

  • majitel služby
  • fakturační kontakt (= odběratel)
  • zasílání faktur (= příjemce)

V přehledu kontaktů je odkaz "Služby" - zde uvidíte, u jaké služby je daný kontakt nastaven.

POZOR!

Změnou detailů ve vybraném kontaktu se tato změna projeví u VŠECH služeb, kde je kontakt veden!

Přidat nový kontakt - formulář pro vytvoření zcela nového kontaktu

Změna hesla - formulář pro změnu hesla k zákaznickému účtu. Zadejte aktuální heslo a dvakrát heslo nové (pro kontrolu). Nové heslo musí mít nejméně 6 znaků, maximum je 15 znaků.

Nastavení účtu - formulář pro nastavení zabezpečení přihlášení. Při zapnutí této volby bude povoleno přihlášení do tohoto zákaznického účtu pouze ze zadaných IP adres.

Spojit účty - pokud vám bylo vytvořeno více samostatných zákaznických účtů, tímto formulářem si všechny můžete spojit do jediného. Přihlašte se do účtu, který chcete zachovat - připojovaný účet spojením zanikne. Ve formuláři zadáte login a heslo připojovaného účtu, všechny služby i kontakty (veškerý obsah účtu) se tímto načtou do účtu aktuálního.

Služby - v dolním okně vidíte přehled služeb - webhostingy, databáze, subdomény ...

Kliknutím na odkaz se zobrazí podrobný výpis, včetně názvů domén nebo dat expirace jednotlivých webů. Pod názvem vybrané domény se vám pak otevře nové okno dané služby, kde máte k dispozici zcela detailní možnosti správy služby. Můžete zde spravovat subdomény, aliasy, nastavit ke službě jiné kontakty, podat výpověď nebo vytisknout faktury.